Edit + (2.3.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Size
oc: Talha

en: Link
oc: Ligam

en: Center
oc: Centre

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Node
oc: Nosèl

en: Heading
oc: Entèsta

en: Change
oc: Modificar

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Add field
oc: Apondre un camp
