Edit + (2.3.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Link
sk: Odkaz

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Node
sk: Uzol

en: Heading
sk: Nadpis

en: Change
sk: Zmeniť

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Add field
sk: Pridať pole
