Edit + (2.3.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: Link
uk: Посилання

en: Center
uk: По центру

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: URL
uk: URL-адреса

en: Teaser
uk: Анонс

en: Node
uk: Матеріал

en: Heading
uk: Заголовок

en: Change
uk: Змінити

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Add field
uk: Додати поле

en: Read
uk: Прочитано

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: Updating...
uk: Триває оновлення...

en: Discard changes?
uk: Відхилити зміни?
