Edit UI (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Filter
id: Saring

en: Blocks
id: Blok

en: Remove block
id: Hapus blok

en: Place blocks
id: Tempatkan blocks

en: Block layout
id: Layout blok
