Editablevar (1.0.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Other
fa: ساير

en: Edit group
fa: ویرایش گروه

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Variables
fa: متغیرها

en: No groups available.
fa: هیچ گروهی موجود نیست.

en: No variables available.
fa: متغیری موجود نمی‌باشد.
