Editablevar (1.0.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Delete group
id: Hapus grup

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Other
id: Lainnya

en: Edit group
id: Ubah grup

en: Add group
id: Tambah grup

en: Add new group
id: Tambahkan kelompok baru

en: Variables
id: Variabel
