Editablevar (2.1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: Delete group
ur: گروپ کو خارج کریں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
