EditionGuard (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Owner
ar: المالك

en: Reference
ar: مرجع

en: Books
ar: الوثائق

en: Changed
ar: تم التغير

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: About
ar: حول

en: book
ar: الكتاب

en: Create new books
ar: إنشاء كتب جديدة
