EditionGuard (1.0.0-beta5) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Transactions
gu: વ્યવહારો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Books
gu: પુસ્તકો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Create new books
gu: નવા પુસ્તકો બનાવો
