EditionGuard (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Username
lt: Nario vardas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Owner
lt: Savininkas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Books
lt: Knygos

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: book
lt: knyga

en: Create new books
lt: Sukurti naujas knygas
