Editor Notes (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Update
ur: تجدید

en: Bundle
ur: بنڈل
