Editor Notes (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Formatted
fa: قالب‌بندی شده

en: Installation
fa: نصب

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Errors
fa: خطاها

en: Bundle
fa: بسته

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
