Editoria11y Accessibility Checker (2.0.0) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: view
dz: སྟོན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Outline
dz: མཐའ་ཐིག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: form
dz: འབྲི་ཤོག
