Editoria11y Accessibility Checker (2.0.0) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: On
ne: माथि

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: file
ne: फ़ाइल

en: no
ne: हैन

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: form
ne: फाराम

en: alert
ne: सचेत
