Editoria11y Accessibility Checker (2.0.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Date
se: Dáhton

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu
