Editoria11y Accessibility Checker (2.0.11) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Outline
pa: ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ

en: alert
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ
