Editoria11y Accessibility Checker (2.0.11) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Language
si: භාෂාව

en: page
si: පිටු

en: more
si: තවත්

en: website
si: වෙබ් අඩවිය

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: file
si: ගොනුව

en: Count
si: එකතුව

en: form
si: පෝරමය

en: alert
si: සෝදිසිය
