Editoria11y Accessibility Checker (2.0.11) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Language
sq: Gjuha

en: page
sq: faqe

en: more
sq: tjetër

en: view
sq: shfaq

en: Date
sq: Data

en: Outline
sq: Struktura

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: file
sq: skedar

en: no
sq: jo

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Count
sq: Numri

en: Show
sq: Shfaq

en: ok
sq: libri

en: form
sq: formë

en: alert
sq: alarm
