Editoria11y Accessibility Checker (2.0.2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Type
bn: টাইপ

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Language
bn: ভাষা

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Date
bn: তারিখ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: ok
bn: ঠিক আছে
