Editoria11y Accessibility Checker (2.0.4) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: User
ht: Itilizatè

en: file
ht: fichye

en: no
ht: Non

en: Page
ht: Paj
