Editoria11y Accessibility Checker (2.0.8) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: yes
ml: അതെ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: page
ml: താൾ

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: website
ml: വെബ്സൈറ്റ്

en: On
ml: ഓൺ

en: view
ml: കാണുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Path
ml: വഴി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: file
ml: ഫയൽ

en: form
ml: ഫോം

en: alert
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
