Editoria11y Accessibility Checker (2.1.10) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Next
fy: Folgjende

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Outline
fy: Struktuer

en: file
fy: bestân

en: image
fy: ôfbylding
