Editoria11y Accessibility Checker (2.1.10) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: website
hr: web stranica

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Outline
hr: Korice

en: Path
hr: Putanja

en: link
hr: poveznica

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Theme
hr: Tema

en: file
hr: datoteka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: By
hr: Od

en: here
hr: ovdje

en: Show
hr: Prikaži

en: image
hr: slika

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: form
hr: obrazac

en: alert
hr: uzbuna

en: Test result
hr: Rezultati testa
