Editoria11y Accessibility Checker (2.1.12) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Path
or: ପଥ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: form
or: ଫର୍ମ

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା
