Editoria11y Accessibility Checker (2.1.12) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Outline
sl: Struktura

en: Path
sl: Pot

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Theme
sl: Tema

en: file
sl: datoteka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Show
sl: Prikaži

en: image
sl: slika

en: Reports
sl: Poročila

en: form
sl: obrazec

en: alert
sl: opozorilo
