Editoria11y Accessibility Checker (2.1.12) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Next
sr: Следећи

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Path
sr: Путања

en: link
sr: линк

en: Theme
sr: Тема

en: file
sr: фајл

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Reports
sr: Извештаји

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: form
sr: формулар

en: alert
sr: Опрезност
