Editoria11y Accessibility Checker (2.1.16) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: page
lv: lapa

en: more
lv: vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Outline
lv: Izklāsts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: link
lv: saite

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Theme
lv: Tēma

en: file
lv: fails

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Count
lv: Skaits

en: download
lv: lejupielādes

en: Desc
lv: Dilst.

en: By
lv: Autors

en: here
lv: šeit

en: now
lv: tagad

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Show
lv: Rādīt

en: First
lv: Pirmā

en: image
lv: attēls

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: ok
lv: labi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Page path
lv: Lapas ceļš

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: hide
lv: slēpt

en: Export results
lv: Eksportēt rezultātus

en: form
lv: forma

en: alert
lv: trauksme

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
