Editoria11y Accessibility Checker (2.1.16) - en to vi translation catalogue (53 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: page
vi: trang

en: more
vi: thêm

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: view
vi: xem

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Outline
vi: Tóm tắt

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: link
vi: liên kết

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: file
vi: tập tin

en: Created
vi: Tạo bởi

en: All
vi: Tất cả

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Count
vi: Số lượng

en: download
vi: tải xuống

en: Desc
vi: Giảm dần

en: By
vi: Bởi

en: here
vi: ở đây

en: now
vi: bây giờ

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Show
vi: Hiện

en: First
vi: Đầu tiên

en: Alt Text
vi: Chuỗi thay thế

en: image
vi: hình ảnh

en: Apply
vi: Áp dụng

en: this page
vi: trang này

en: read
vi: đọc

en: Offset
vi: Độ dịch

en: hide
vi: ẩn

en: chart
vi: sơ đồ

en: click
vi: nhấn

en: click here
vi: nhấn vào đây

en: form
vi: biểu mẫu

en: alert
vi: báo động

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Test result
vi: Kết quả thử nghiệm

en: Classic
vi: Cổ điển

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Asc
vi: Tăng dần

en: window
vi: cửa sổ
