Editoria11y Accessibility Checker (2.1.18) - en to no translation catalogue (44 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: Previous
no: Tilbake

en: Next
no: Neste

en: Language
no: Språk

en: page
no: side

en: more
no: mer

en: website
no: nettsted

en: On
no: På

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: view
no: vis

en: Outline
no: Bokstruktur

en: Path
no: Sti

en: link
no: lenke

en: Updated
no: Oppdatert

en: Theme
no: Utseendemal

en: Issue
no: Utgave

en: file
no: fil

en: Created
no: Opprettet

en: Page title
no: Sidetittel

en: Page
no: Side

en: Never
no: Aldri

en: Id
no: ID

en: By
no: av

en: here
no: her

en: now
no: nå

en: Show
no: Vis

en: First
no: Første

en: image
no: bilde

en: ok
no: OK

en: read
no: lest

en: Page path
no: Sti for side

en: Entity type
no: Entitetstype

en: hide
no: skjul

en: Drupal User ID
no: Drupal bruker-ID

en: Export results
no: Eksporter resultater

en: click here
no: klikk her

en: form
no: skjema

en: alert
no: alarm

en: Test result
no: Testresultat

en: photo
no: foto

en: Entity ID
no: Entitets-ID

en: Classic
no: Klassisk

en: Route name
no: Sti-navn
