Editoria11y Accessibility Checker (2.1.19) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: page
cs: stránka

en: more
cs: více

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Outline
cs: Začlenit

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: link
cs: odkaz

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: file
cs: soubor

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: Count
cs: Počet

en: download
cs: stažení

en: Desc
cs: Sestupně

en: By
cs: Od

en: here
cs: zde

en: now
cs: teď

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Show
cs: Ukázat

en: First
cs: První

en: image
cs: obrázek

en: Apply
cs: Použít

en: this page
cs: tato stránka

en: Offset
cs: Posun

en: Entity type
cs: Typ entity

en: hide
cs: skrýt

en: Export results
cs: Výsledek exportu

en: form
cs: formulář

en: alert
cs: upozornění

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Test result
cs: Výsledek testu

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně
