Editoria11y Accessibility Checker (2.1.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Page
br: Pajenn
