Editoria11y Accessibility Checker (2.1.2) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Type
th: ประเภท

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Outline
th: ภาพรวม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Issue
th: เล่มปี

en: file
th: แฟ้ม

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Count
th: จำนวน

en: Show
th: แสดง

en: form
th: ฟอร์ม

en: alert
th: ตื่นตัว

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
