Editoria11y Accessibility Checker (2.1.20) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: Outline
ast: Contornu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Updated
ast: Anováu

en: file
ast: ficheru

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Count
ast: Cuenta

en: Show
ast: Amosar
