Editoria11y Accessibility Checker (2.2.0-beta1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: page
af: bladsy

en: more
af: meer

en: website
af: webwerf

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Show
af: Vertoon

en: Apply
af: Pas toe

en: alert
af: waarskuwing

en: - All -
af: - Alle -
