Editoria11y Accessibility Checker (2.2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: page
fi: sivu

en: more
fi: lisää

en: website
fi: verkkosivusto

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: link
fi: linkki

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Theme
fi: Teema

en: Issue
fi: Numero

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Count
fi: Laskuri

en: download
fi: lataa

en: Id
fi: Tunniste

en: here
fi: täällä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Show
fi: Näytä

en: image
fi: kuva

en: Apply
fi: Käytä

en: Hide
fi: Piilossa

en: Page path
fi: Sivun polku

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: hide
fi: piilota

en: Export results
fi: Viennin tulokset

en: click here
fi: klikkaa tästä

en: form
fi: lomake

en: alert
fi: hälytys

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Test result
fi: Testin tulos

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Classic
fi: Klassinen

en: Dark
fi: Tumma

en: Route name
fi: Reitin nimi
