Editoria11y Accessibility Checker (2.2.0-beta6) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: page
is: síða

en: more
is: meira

en: website
is: vefsíða

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: Outline
is: Útlína

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: link
is: hlekkur

en: Updated
is: Uppfært

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: file
is: skrá

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: now
is: núna

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Show
is: Sýna

en: First
is: Fyrsta

en: image
is: mynd

en: Apply
is: Virkja

en: Hide
is: Fela

en: ok
is: Í lagi

en: alert
is: aðvörun

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
