Editoria11y Accessibility Checker (2.2.0-rc2) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Count
km: រាប់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: image
km: រូបភាព

en: Hide
km: លាក់

en: ok
km: យល់ព្រម

en: form
km: សំណុំ​បែបបទ​

en: alert
km: ព្រមាន

en: Test result
km: លទ្ធផល​សាក​ល្បង
