Editoria11y Accessibility Checker (2.2.0-rc5) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Count
ku: ژمارە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: image
ku: وێنە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: ok
ku: باشە

en: form
ku: فۆرم

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌

en: Test result
ku: ئەنجامی تاقیکردنەوە
