Editoria11y Accessibility Checker (2.2.0-rc6) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: page
ur: صفحہ

en: more
ur: مزید

en: website
ur: ویب سائٹ

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: form
ur: فارم

en: alert
ur: خبردار

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
