Editoria11y Accessibility Checker (2.2.10) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: page
kn: ಪುಟ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: now
kn: ಈಗ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: to
kn: ಗೆ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: ok
kn: ಸರಿ

en: read
kn: ಓದು

en: chart
kn: ನಕ್ಷೆ

en: Troubleshooting
kn: ತೊಂದರೆಪರಿಹಾರ

en: click
kn: ಕ್ಲಿಕ್

en: form
kn: ಫಾರ್ಮ್
