Editoria11y Accessibility Checker (2.2.14) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: page
pl: strona

en: more
pl: więcej

en: website
pl: witryna

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: None
pl: Brak

en: Path
pl: Ścieżka

en: link
pl: odnośnik

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Theme
pl: Skórka

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Created
pl: Utworzono

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: download
pl: pobierz

en: By
pl: Przez

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: here
pl: tutaj

en: now
pl: teraz

en: Both
pl: Oba

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Close
pl: Zamknij

en: Show
pl: Pokaż

en: to
pl: do

en: Edit term
pl: Edycja terminu

en: site
pl: witryna

en: image
pl: obrazek

en: Hide
pl: Ukryj

en: this page
pl: ta strona

en: ok
pl: W porządku

en: Advanced configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja

en: Page path
pl: Ścieżka strony

en: Page Type
pl: Typ strony

en: Entity type
pl: Typ encji

en: hide
pl: ukryj

en: this link
pl: ten odnośnik

en: chart
pl: wykres

en: Export results
pl: Eksportuj wyniki

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: this
pl: Ten

en: click here
pl: kliknij tu

en: form
pl: formularz

en: Test result
pl: Wyniki testów

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Classic
pl: Klasyczne

en: Dark
pl: Ciemny

en: Headings
pl: Nagłówki

en: First column
pl: Pierwsza kolumna

en: Route name
pl: Nazwa trasy
