Editoria11y Accessibility Checker (2.2.19) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: page
ca: pàgina

en: more
ca: més

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: link
ca: enllaç

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Theme
ca: Tema

en: Issue
ca: Edició

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Count
ca: Quantitat

en: download
ca: descarrega

en: By
ca: Per

en: Getting started
ca: Començant

en: here
ca: aquí

en: now
ca: avui

en: Both
ca: Ambdós

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Show
ca: Mostra

en: Edit term
ca: Edita terme

en: image
ca: imatge

en: Apply
ca: Aplica

en: Hide
ca: Oculta

en: ok
ca: d'acord

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Page path
ca: Camí de la pàgina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: hide
ca: amaga

en: Drupal User ID
ca: ID d'usuari de Drupal

en: Export results
ca: Exporta els resultats

en: Troubleshooting
ca: Resolució de problemes

en: click here
ca: clica aquí

en: form
ca: formulari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Test result
ca: Resultat de la prova

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: picture
ca: Imatge

en: Dark
ca: Fosc

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Route name
ca: Nom de la ruta
