Editoria11y Accessibility Checker (2.2.19) - en to ms translation catalogue (35 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Type
ms: Jenis

en: Language
ms: Bahasa

en: more
ms: lagi

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: view
ms: lihat

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Default
ms: Lalai

en: Path
ms: Laluan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Theme
ms: Tema

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Count
ms: Bilangan

en: Desc
ms: Menurun

en: By
ms: Oleh

en: Both
ms: Kedua-dua

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Close
ms: Tutup

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Show
ms: Tampakkan

en: Edit term
ms: Sunting istilah

en: image
ms: imej

en: Apply
ms: Pohon

en: Hide
ms: Selindungkan

en: form
ms: borang

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Test result
ms: Keputusan ujian

en: Asc
ms: Menaik
