Editoria11y Accessibility Checker (2.2.3) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: more
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: link
my: လင့်ခ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: now
my: ယခု

en: Show
my: ပြပါ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: form
my: ဖောင်

en: alert
my: သတိပေးချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
