Editoria11y Accessibility Checker (2.2.4) - en to da translation catalogue (55 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Language
da: Sprog

en: page
da: side

en: more
da: mere

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Updated
da: Opdateret

en: Theme
da: Tema

en: Issue
da: Udgave

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page title
da: Sidetitel

en: Page
da: Side

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Count
da: Antal

en: Desc
da: Faldende

en: By
da: Af

en: here
da: her

en: now
da: nu

en: Close
da: Luk

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Show
da: Vis

en: Edit term
da: Redigér ord

en: image
da: billede

en: Apply
da: Udfør

en: Hide
da: Skjul

en: this page
da: denne side

en: read
da: læst

en: Offset
da: Forskydning

en: Advanced configuration
da: Avancerede indstillinger

en: Page path
da: Sidesti

en: Page Type
da: Sidetype

en: Entity type
da: Entity-type

en: hide
da: gem

en: Export results
da: Eksportér resultater

en: click here
da: klik her

en: form
da: formular

en: alert
da: alarm

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Test result
da: Testresultat

en: photo
da: foto

en: Dark
da: Mørkt

en: Asc
da: Stigende

en: Headings
da: Overskrifter

en: About this tool
da: Om dette værktøj

en: Route name
da: Rutenavn
