Editoria11y Accessibility Checker (2.2.4) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Count
eo: Kalkulo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Show
eo: Montru

en: Edit term
eo: Redaktu terminon

en: image
eo: bildo

en: Apply
eo: Apliku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: form
eo: formularo

en: alert
eo: atentigo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
