Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: Edit term
dz: ཐ་སྙད་ཞུན་དག་རྐྱབས་

en: form
dz: འབྲི་ཤོག
