Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (21 entries)

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: page
ml: താൾ

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: website
ml: വെബ്സൈറ്റ്

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: License
ml: ലൈസൻസ്

en: view
ml: കാണുക

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Path
ml: വഴി

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Code
ml: കോഡ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: image
ml: ചിത്രം

en: form
ml: ഫോം
