Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: None
nn: Ingen

en: Export
nn: Eksporter

en: Path
nn: Sti

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: hours
nn: timar

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Never
nn: Aldri

en: Filter
nn: Filtrer

en: Code
nn: Kode

en: here
nn: her

en: Start
nn: Byrjar

en: now
nn: no

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Close
nn: Lukk

en: minute
nn: minutt

en: minutes
nn: minutt

en: image
nn: bilete

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: form
nn: skjema
