Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Theme
az: Tema

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: hours
az: saat

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Term
az: Termin

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: Both
az: Hər ikisi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Node title
az: Node başlığı

en: Changed
az: Dəyişdi

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Editor
az: Redaktor

en: Offset
az: Ofset

en: Page path
az: Səhifə yolu

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Published status
az: Dərc statusu

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Route name
az: Marşrutun adı
